Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Yat Bakım & Onarım Hizmetlerimiz

Mavi yolculuk serüvencilerini, yepyeni dünyalar keşfederek kendi dünyalarını zenginleştirecekleri, doğanın tadını çıkarabilecekleri, huzuru, heyecanı ve eğlenceyi yaşayacakları teknelerinin bakım ve onarım işlemleri de en az üretim aşamaları kadar önemli.

Yat üreten veya kiralayan firmaların kalitesi, sadece lüks ve yüksek kalitede yatlar üretmeleriyle değil; ürettikleri ya da kiralayıp satarak müşterilerine sundukları yatların bakım ve onarımlarını düzenli olarak yaptıkları ile de alakalıdır.

  • Kışlık Bakım
  • Motor Bakım-Revizyon İşleri
  • Egsoz ve Su altı egsoz sistemleri
  • IPS ve Makina Montajı
  • Makina dairesi ses ve ısı yalıtım sistemleri
  • Şaft,Dümen,Pervane ve sızdırmazlık sistemleri
  • Tatlı su, pis su, gri su ve mazot tesisat işleri

Aslında tüm işlerde olduğu gibi yat bakım onarım işlemlerinde de profesyonel bir ekibin çalışıyor olması gereklidir.

Yatların motorlarının tamir edilip güçlendirilmelerinden, yatın boyasının yenilenmesine kadar her aşama ayrıca önemlidir. Onarılmayan ve bakımı yapılmayan yatların güvenilirliğinin azaldığı kadar, bakımsız bir yatta denizlere açılma keyfi de düşecektir.

Deniz üzerinde yaşayan, denizle temas kuran her malzemenin belirli bir yaşam süresi ve dayanıklılığı vardır. Bakım ve onarım işlemlerinin düzgün ilerlemesi ve boş yere para kaybı yaşanmaması için tüm işlem aşamalarına hakim, malzemeleri tanıyan, tecrübesi yüksek firmalar tercih edilmelidir. Yat bakım ve onarım işlemlerinin düzenli olarak yapılması ise beklenmedik zamanlarda kötü sürprizlerle karşılaşmayı önler. Mavi tur tutkunları, günlük hayatın stresinden uzaklaşıp hayallerine doğru yola heyecanla çıkmışlarken, bu yolculukta tekneyle ilgili teknik ya da başka herhangi bir sorun yaşarlarsa, durum hem firma hem de müşteriler açısından hiç hoş olmayan sonuçlar doğurur.

Yaz ve kış mevsimleri için farklı bakım ve onarım tekniklerinin yapıldığı bu işlemler için, firmalarla teslim tarihi ile ilgili de sözleşme yapılmalıdır.